Poland UK
STRONA GŁÓWNA NASZA SZKOŁA KURSY LEKTORZY CENNIK OPINIE KONTAKT

Lektorzy


Ian   Ian Moran

Ian zaczął uczyć muzyki w 1992 roku, później pracował jako nauczyciel w szkołach państwowych w Wielkiej Brytanii do 2002 roku. Następnie zmienił kierunek swojej kariery zawodowej i rozpoczął pracę jako grafik komputerowy, co umożliwiło mu połączenie przyjemnego z pożytecznym- w tym czasie podróżował i na dłużej zagrzał miejsca w Australii, Stanach Zjednoczonych i na Kostaryce. W 2009 roku przyjechał do Polski i pracując wciąż jako grafik komputerowy rozpoczął pracę jako nauczyciel w szkole językowej w Tychach. Ian posiada talent pedagogiczny i czerpie satysfakcję z pomagania swoim kursantom.

„Lubię pomagać moim kursantom najlepiej jak potrafię, aby mogli robić postępy w nauce języka angielskiego. Zawsze najbardziej skupiam się na rozwijaniu umiejętności mówienia i daję moim uczniom narzędzia, które umożliwiają im sprawniejsze posługiwanie się językiem. Lubię, gdy w grupie panuje miła atmosfera sprzyjająca kreatywnemu myśleniu i procesowi uczenia się. Od moich kursantów oczekuję, że zanurzą się w języku angielskim i na chwilę zapomną o swoim ojczystym języku dzięki intensywnym zajęciom konwersacyjnym.”
     
Weronika   Weronika Werner

Język angielski od najmłodszych lat był jej hobby. Łatwość uczenia się zawsze zachęcała ją do zgłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności językowych. Pozaszkolne zajęcia z języka angielskiego, klasa dwujęzyczna w tyskim liceum, studia i praca w Wielkiej Brytanii, a w końcu studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim świadczą o jej pasji do języków obcych. Szeroko pojęty „talent językowy” i chęć poznawania innych kultur sprawiły, że Weronika miała również styczność z językiem włoskim, rosyjskim i arabskim. W 2011 ukończyła studia na kierunku języki stosowane: język francuski i język angielski na specjalności tłumaczeniowej. Jeszcze w czasie studiów rozpoczęła pracę jako lektor języka angielskiego i odkryła jak wielką satysfakcję można czerpać z nauczania i dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

„Rozpoczynając studia w instytucie translatoryki na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego chciałam związać swoją karierę zawodową z tłumaczeniem, jednak praca jako lektor sprawia mi większą przyjemność i daje wiele satysfakcji. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi i budować w nich pozytywne nastawienie do języków obcych. To nie jest trudne! Wystarczy chęć do nauki, ciekawość świata i dobry nauczyciel – przewodnik, który wspiera nas w procesie uczenia się. Zawsze dbam o dobrą atmosferę na zajęciach, aby kursanci kojarzyli naukę języka z czymś przyjemnym i przynoszącym satysfakcję.”
     
michael  

Michael Oyibo

Pochodzi z Lagos w Nigerii, gdzie językiem urzędowym jest angielski, jako że kraj ten należał kiedyś do Imperium Brytyjskiego. Pomimo młodego wieku, Michael zwiedził już wiele krajów: Cypr, Turcję, Grecję, Holandię, Norwegię i Austrię. Studia na wydziale technologii ukończył na uniwersytecie na Cyprze. Od dwóch lat mieszka w Polsce. Jego pasją są podróże, samochody, piłka nożna i film.

     
marek  

Marek Kucybała

Wśród naszych lektorów, Marek ma największe doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Mimo, że mieszka w Krakowie, przyjeżdża do Tychów kilka razy w tygodniu aby uczyć swoich wiernych kursantów, którzy bardzo doceniają jego ogromną wiedzę w zakresie języka angielskiego oraz jego pozytywne nastawienie i wrażliwość wobec kursantów. Marek przekazuje swoją wiedzę uczniom na wszystkich poziomach zaawansowania wykorzystując przeróżne metody nauczania w taki sposób, aby jego kursanci robili szybkie postępy i byli zadowoleni z efektów wspólnej pracy.

 

     
Anna  

Anna Lee

Jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, nauczycielem języka angielskiego od ośmiu lat. Czynnie zajmuje się nauczaniem na różnych poziomach zaawansowania. Studia oraz praktyka w Wielkiej Brytanii pozwoliły jej zgłębić tajniki metodyki nauczania. Dokłada wszelkich starań, aby prowadzone przez nią zajęcia były zarówno efektywne jak i interesujące dla słuchaczy.

     
Maciek  

Maciek Werner

Jest kuzynem Weroniki. Absolwent języków stosowanych: angielskiego i francuskiego na UŚ. Języki obce są jego pasją, a nauczanie daje mu sporo satysfakcji. Aktualnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz hobbistycznie zgłębia od podstaw tajniki kolejnego języka - portugalskiego. Dzięki temu perspektywa ucznia wciąż jest mu bliska, co często bywa pomocne w nauczaniu. Pobyt w Brukseli w ramach wymiany studenckiej pozwolił mu na sprawdzenie umiejętności językowych oraz poszerzenie kulturowych horyzontów. Jest miłośnikiem muzyki - w wolnym czasie lubi grać na pianinie i gitarze.

     
   

 

     
   

 

     


Strona główna      |      Nasza szkoła      |      Kursy      |      Lektorzy      |      Cennik      |      Opinie      |      Kontakt