Poland UK
STRONA GŁÓWNA NASZA SZKOŁA KURSY LEKTORZY CENNIK OPINIE KONTAKT

Nasza Szkoła

Szkoła języka angielskiego I'm English została stworzona w jednym celu - aby pomóc Ci rozwinąć umiejętność płynnego mówienia po angielsku.

Z doświadczenia wiemy, że ambicją większości osób uczących się języka angielskiego jest osiągnięcie biegłości w mówieniu. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że jest to najtrudniejsza umiejętność do opanowania.

Dlatego opracowaliśmy metodę nauczania, która rozwija niezależne myślenie po angielsku i doda Ci pewności siebie w jasnym wyrażaniu Twoich myśli jednocześnie poszerzając zakres słownictwa. Skupiamy się również na nauce często używanych wyrażeń i idiomów, a wszystko to w otoczeniu jasnych zasad gramatycznych abyś nie musiał zastanawiać się czy mówisz poprawnie, ponieważ będzie to dla Ciebie oczywiste. Mówienie w języku angielsku stanie się dla Ciebie naturalne.

W celu zapewnienia Ci nauki na najwyższym poziomie postanowiliśmy pracować w małych grupach od 3 do 6 osób. W ten sposób możesz maksymalnie wykorzystać czas spędzony z nami, a lektorzy mają możliwość poświęcenia Ci dużej ilości uwagi. Taki rodzaj pracy skutkuje szybkimi efektami - przełamujesz "barierę językową" i stopniowo czujesz się coraz pewiej mówiąc po angielsku. Nie musisz już zastanawiać się nad gramatyką przed wypowiedzeniem każdego zdania ani nerwowo szukać w głowie odpowiednich słów. Wiemy jakie to stresujące i dlatego oferujemy Ci pomoc w wyeliminowaniu stresu związanego z używaniem języka angielskiego w kontaktach z obcokrajowcami. To proste!

 
     
ants  
     
 
     
 
     
 
     
 

Strona główna      |      Nasza szkoła      |      Kursy      |      Lektorzy      |      Cennik      |      Opinie      |      Kontakt