Poland UK
STRONA GŁÓWNA NASZA SZKOŁA KURSY LEKTORZY CENNIK OPINIE KONTAKT

Opinie


 
"Lekcje z Ianem nigdy nie były nudne. Ian zawsze przypominał mi Chandlera z serialu "Przyjaciele", jego poczucie humoru i charyzma były w stanie urozmaicić nawet najnudniejszy temat lekcji (uczęszczałam na conversation classes i każdego razu był inny temat do konwersacji). Ian nie jest typowym nauczycielem jakich do tej pory poznaliście - to zabawny i kreatywny człowiek z szalonymi pomysłami, dzięki któremu twój angielski zaskakująco prędko się polepszy, szczególnie w obrębie speakingu. Czego więc więcej chcieć?"

Agnieszka Dobrzyniecka
(maturzystka)
 
 
 
"Ian jest jednym z najlepszych nauczycieli z jakimi miałam w życiu styczność. Lekcje Iana są pełne humoru i dobrej zabawy dzięki jego wspaniałemu poczuciu humoru. Lekcje z Ianem bardzo pomogły mi zrobić postępy w nauce języka angielskiego. Polecam!"
Magdalena Malcharek
(maturzystka)
 
 
 
"Moim zdaniem Ian jest bardzo dobrym nauczycielem. Jego lekcje są pełne kreatywności i humoru co sprawia, że warte są swojej ceny i naszego czasu. Każda lekcja jest inna, zajęcia z Ianem nigdy nie są takie same. Nawet dwugodzinna lekcja zostawia uczucie niedosytu i sprawia, że czekamy na więcej. Czas biegnie szybko i nikt się nie nudzi. Ian nauczył mnie słów i zwrotów, których nie słyszałem w żadnych innych szkołach i nie mogłem znaleźć w żadnych książka. Gorąco polecam zajęcia z Ianem."

Waldemar Skupin
(Kurs płynnego mówienia)
 
 
 
"Weronika to bardzo ciepła, wrażliwa i cierpliwa osoba. Posiada ogromną wiedzę językową, którą przekazuje w miłej atmosferze,
dlatego też bardzo miło uczyć się u kogoś takiego. Polecam."


Barbara Broda-Malon
(zajecia indywidualne)
 
 
 
"Ian jest jednym z najwspanialszych ludzi, jakich poznałam. Niezależnie od różnicy wieku, bardzo łatwo się z nim zaprzyjaźnić, dlatego zajęcia z nim nie wyglądają jak typowe lekcje angielskiego z nauczycielem. Ianowi zależy na tym, żeby jego uczniowie mieli wpływ na to, jak wyglądają zajęcia i jest otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Każdorazowe spotkanie z nim to świetna zabawa, ale także mnóstwo nowych wiadomości. Cieszę się, że miałam na tyle szczęścia, by trafić na tak nietypowego i pomysłowego nauczyciela. Wiem, że w przyszłości z szerokim uśmiechem na ustach będę wspominać czas, który spędziłam w jego towarzystwie."

Natalia Karpińska
(maturzystka)
 
 
 
"Pani Weronika Werner jest lektorem, Który potrafi przekazywać wiedzę, zainteresować. Stosuje różne ciekawe formy nauczania. Na zajęciach przez nią prowadzonych [uczestniczyłam w lekcjach 3 grup] wprowadza przyjazną atmosferę, sprzyjającą otwartości i mobilizującą do pracy. Myślę, że ma rzadki dar jako osoba - emanuje bardzo pozytywną energią, która udziela się otoczeniu i lekcje języka angielskiego są zajęciami, na które przychodzi się z radością."

Regina Lipecka
(Angielski od podstaw)
 
 
 
 
"Ian jest świetnym nauczycielem z niekonwencjonalnym poczuciem humoru. Wrodzony talent do improwizacji i gotowość do rozmowy na niemal każdy temat sprawiają, że zajęcia konwersacyjne były właśnie takie jak być powinny. Do tego w prosty sposób potrafi wyłożyć gramatykę oraz umiejętnie wplatać informacje o niej (z zachowaniem zdrowych proporcji). Jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim było mi dane mieć zajęcia."

Aleksander Suzdalcew
(Kurs płynnego mówienia)
 
 
 
"Lekcje z Ianem są bardzo interesujące ponieważ poza typowym materiałem wynikającym z książki, Ian potrafi włączyć w dyskusję na dowolny temat całą grupę. Jest to najlepszy sposób na naukę sprawnego porozumiania sie w języku angielskim. Jako jeden z niewielu nauczycieli zwraca uwagę nawet na drobne błędy gramatyczne oraz stylistyczne popełniane przez studenów. Co więcej, dzięki dobieraniu odpowiednich przykładów łatwo zapamiętać róznice między poznanymi czasami, a co za tym idzie sens oraz zasadność stosowania ich."

Arek Ochman
(Kurs płynnego mówienia)
 
 
 
"Ian jest rozmowny, dowcipny i szczery. Poświęca swoim uczniom dużo uwagi i ciekawi go to, co mają do powiedzenia. Ian to najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałem."

Łukasz Mierzejewski
(maturzysta)
 
 
 
"O Pani Weronice zdecydowanie można powiedzieć, że jest to nauczyciel z pasją. Charakteryzuje się kreatywnością, poświęca wiele uwagi swoim uczniom i jest cierpliwa. Polecam z pełną odpowiedzialnością dla początkujących, zaawansowanych jak i dla business language."

Szymon Zeman
(Kurs FCE, zajęcia indywidualne)
 
 
 
"Ian jest rewelacyjnym nauczycielem języka angielskiego. Ma duże doświadczenie pedagogiczne, jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć, które prowadzi energicznie i pomysłowo. Jest bardzo komunikatywny, a swoje wyjaśnienia wzbogaca wieloma ciekawymi anegdotami, opowieściami i historiami, bardzo często wzbogaconymi typowym, specyficznym angielskim humorem. Nawet najbardziej zawiłe niuanse gramatyczne potrafi wyjaśnić tak wciągająco, prosto i przejrzyście, że zapadają na stałe w pamięci. Świetnie i z dużym wyczuciem potrafi poprawiać błędy studentów, a czyni to naprawdę z bardzo dużym poczuciem życzliwego humoru. Jest bardzo zaangażowany, doskonale współpracuje ze studentami w grupie, chętnie służy pomocą i radą nawet poza zajęciami. Potrafi zarazić swoich studentów entuzjazmem, dzieląc się wieloma celnymi spostrzeżeniami i przykładami z codziennego życia. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia z Ianem."

Sebastian Malarz
(Kurs płynnego mówienia)
 
 
 
"Bardzo polecam lekcje z Ianem. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę obejmującą zakres podstawowy kurs jak i wzbogacony dodatkowym słownictwem. 100% gwarancji, uczył mnie przez 3 lata i mam nadzieję, że jeszcze sie nie raz spotkamy w szkole."

Bartek Sowiński
(maturzystka)
 
 
Strona główna      |      Nasza szkoła      |      Kursy      |      Lektorzy      |      Cennik      |      Opinie      |      Kontakt